LD2982AM18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD2982AM18R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD2982AM18R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 50MA SOT23-5
Fitxak: LD2982AM18R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
LD2982AM18Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD2982AM18R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 50MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107058 pcs Datuen fitxa LD2982AM18R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.225V @ 50mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-4253-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 50mA SOT-23-5 Uneko - Hornikuntza (Max) 1.2mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 150µA Uneko - Irteera 50mA