LD1086V33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V33 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD1086V33
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220AB
Fitxak: LD1086V33.pdf
  • Mezua
LD1086V33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD1086V33 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5071 pcs Datuen fitxa LD1086V33.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 79dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-3450-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220AB Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -