LD1086V25
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD1086V25
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB
Fitxak: LD1086V25.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LD1086V25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD1086V25 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 156015 pcs Datuen fitxa LD1086V25.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 81dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A TO-220AB
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA Uneko - Irteera 1.5A