LD1086V18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V18 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LD1086V18
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB
Fitxak: LD1086V18.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
LD1086V18ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LD1086V18 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70052 pcs Datuen fitxa LD1086V18.pdf
Tentsio askea (Max) 1.5V @ 1.5A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 30V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 PSRR 82dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-3449-5 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220AB Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 10mA
Uneko - Irteera 1.5A Kontrolatzeko eginbideak -