BYW80FP-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW80FP-200 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYW80FP-200
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 10A TO220FP
Fitxak: BYW80FP-200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
BYW80FP-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYW80FP-200 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 10A TO220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 165311 pcs Datuen fitxa BYW80FP-200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.15V @ 15A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FPAC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack
Beste izenak 497-4187-5 Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 10A Through Hole TO-220FPAC Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -