BYW77P-200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYW77P-200
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 25A SOD93-2
Fitxak: BYW77P-200.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
BYW77P-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYW77P-200 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 25A SOD93-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21105 pcs Datuen fitxa BYW77P-200.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.15V @ 40A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea SOD-93-2 Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua SOD-93-2
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 25A Through Hole SOD-93-2
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 200V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 25A