BYW77PI-200RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYW77PI-200RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYW77PI-200RG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I
Fitxak: BYW77PI-200RG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
BYW77PI-200RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYW77PI-200RG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50428 pcs Datuen fitxa BYW77PI-200RG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.15V @ 40A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 200V
Hornitzaileen gailuen paketea DOP3I Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Packaging Tube Pakete / kasua DOP3I-2 Insulated (Straight Leads)
Beste izenak 497-3808
Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 200V 25A Through Hole DOP3I Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 25µA @ 200V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 25A Capacitance @ Vr, F -