BYT12PI-1000RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT12PI-1000RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYT12PI-1000RG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Fitxak: BYT12PI-1000RG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BYT12PI-1000RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYT12PI-1000RG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42861 pcs Datuen fitxa BYT12PI-1000RG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.9V @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1000V
Hornitzaileen gailuen paketea TO220AC Isolated Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 155ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2 Isolated Tab
Beste izenak 497-4810-5 Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 1000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BYT230PIV-400
BYT230PIV-400
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DIODE MODULE 400V 30A ISOTOP
Stockean: 5601 pcs
Deskarga: BYT230PIV-400.pdf
RFQ
BYT08P-1000
BYT08P-1000
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 8A TO220AC
Stockean: 64461 pcs
Deskarga: BYT08P-1000.pdf
RFQ
BYT12PI-1000
BYT12PI-1000
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC