BYT12PI-1000
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT12PI-1000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYT12PI-1000
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC
Fitxak: BYT12PI-1000.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
BYT12PI-1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYT12PI-1000 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 35979 pcs Datuen fitxa BYT12PI-1000.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.9V @ 12A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 1000V
Hornitzaileen gailuen paketea TO220AC Isolated Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 155ns
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-220-2 Isolated Tab
Beste izenak 497-2428 Tenperatura operatiboa - Junction -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Diode mota Standard
Deskribapen zehatza Diode Standard 1000V 12A Through Hole TO220AC Isolated Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 50µA @ 1000V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 12A Capacitance @ Vr, F -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BYT08PI-400RG
BYT08PI-400RG
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Stockean: 80310 pcs
Deskarga: BYT08PI-400RG.pdf
RFQ
BYT08P-400
BYT08P-400
Stockean: 86991 pcs
Deskarga: BYT08P-400.pdf
RFQ
BYT12PI-1000RG
BYT12PI-1000RG
deskribapena: DIODE GEN PURP 1KV 12A TO220AC