BYT08PI-400RG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BYT08PI-400RG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BYT08PI-400RG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC
Fitxak: BYT08PI-400RG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
BYT08PI-400RGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BYT08PI-400RG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 400V 8A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80310 pcs Datuen fitxa BYT08PI-400RG.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1.5V @ 8A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 400V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC ins Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 75ns
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-2 Insulated, TO-220AC
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Standard Deskribapen zehatza Diode Standard 400V 8A Through Hole TO-220AC ins
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 15µA @ 400V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 8A