BAS70-05WFILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-05WFILM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAS70-05WFILM
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Fitxak: BAS70-05WFILM.pdf
  • Mezua
BAS70-05WFILMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAS70-05WFILM fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210183 pcs Datuen fitxa BAS70-05WFILM.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 15mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 70V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-323 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua SC-70, SOT-323 Beste izenak 497-15794-1
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 70V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 70mA (DC)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BAS70-05W,115
BAS70-05W,115
fabrikatzaileak: Nexperia
deskribapena: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Stockean: 200263 pcs
Deskarga: BAS70-05W,115.pdf
RFQ
BAS70-05W,135
BAS70-05W,135
fabrikatzaileak: Nexperia