BAS70-06-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70-06-7-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAS70-06-7-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Fitxak: BAS70-06-7-F.pdf
  • Mezua
BAS70-06-7-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAS70-06-7-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 328377 pcs Datuen fitxa BAS70-06-7-F.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 15mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 70V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed