BAS70-05FILM
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BAS70-05FILM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BAS70-05FILM
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
Fitxak: BAS70-05FILM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
BAS70-05FILMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BAS70-05FILM fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202654 pcs Datuen fitxa BAS70-05FILM.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 1V @ 15mA Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 70V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-3 Abiadura Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Series - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Beste izenak 497-7159-6
Tenperatura operatiboa - Junction 150°C (Max) Muntaketa mota Surface Mount
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 10µA @ 70V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 70mA (DC) Oinarriaren zati kopurua BAS70-05