SMBJ150A-E3/52
Vishay Semiconductor Diodes Division
SMBJ150A-E3/52 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ150A-E3/52
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
Fitxak: SMBJ150A-E3/52.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
1500 pcs
2250 pcs
  • Mezua
SMBJ150A-E3/52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ150A-E3/52 fabrikatzailea Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena TVS DIODE 150VWM 243VC SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 648801 pcs Datuen fitxa SMBJ150A-E3/52.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 1 Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 167V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 150V Tentsioa - Tasa DO-214AA (SMBJ)
Mota Zener Series TransZorb®
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Power Line Protection 600W Energia - Peak Pulse 2.5A
polarizazio DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ150A-E3/52-ND
SMBJ150A-E3/52GITR
SMBJ150AE352
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
deskribapena TVS DIODE 150VWM 243VC SMB Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 243V
Edukiera @ maiztasuna - Bidegailu kanalak No
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ150A-TP
SMBJ150A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Co
deskribapena: TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
Stockean: 771748 pcs
Deskarga: SMBJ150A-TP.pdf
RFQ
SMBJ150A-E3/5B
SMBJ150A-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Stockean: 842409 pcs
Deskarga: SMBJ150A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ150A
SMBJ150A
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor