SMBJ150A-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
SMBJ150A-13-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ150A-13-F
Fabrikatzaileak / Marka: Diodes Incorporated
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V SMB
Fitxak: SMBJ150A-13-F.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ150A-13-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ150A-13-F fabrikatzailea Diodes Incorporated
deskribapena TVS DIODE 150V 243V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS betetzea dauka
Kopurua eskuragarri 1102121 pcs Datuen fitxa SMBJ150A-13-F.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMB
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ150A-FDITR
SMBJ150A13F
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ150 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ150A
SMBJ150A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V SMB
Stockean: 903107 pcs
Deskarga: SMBJ150A.pdf
RFQ
SMBJ150A-M3/52
SMBJ150A-M3/52
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Stockean: 631765 pcs
Deskarga: SMBJ150A-M3/52.pdf
RFQ
SMBJ150A-13
SMBJ150A-13
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
Deskarga: SMBJ150A-13.pdf
SMBJ150A-E3/52
SMBJ150A-E3/52
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
Deskarga: SMBJ150A-E3/52.pdf
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMBJ150A.pdf
SMBJ150A-E3/5B
SMBJ150A-E3/5B
Deskarga: SMBJ150A-E3/5B.pdf
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ150A M4G
SMBJ150A M4G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ150A M4G.pdf
SMBJ150AE3/TR13
SMBJ150AE3/TR13
fabrikatzaileak: Microsemi
Deskarga: SMBJ150AE3/TR13.pdf
SMBJ150A-TP
SMBJ150A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Co
Deskarga: SMBJ150A-TP.pdf
SMBJ150A R5G
SMBJ150A R5G