SMBJ150A
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMBJ150A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMBJ150A
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Fitxak: 1.SMBJ150A.pdf2.SMBJ150A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
SMBJ150Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMBJ150A fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena TVS DIODE 150V 243V DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 958230 pcs Datuen fitxa 1.SMBJ150A.pdf2.SMBJ150A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 150V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 243V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 167V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-214AA (SMB)
Series SMBJ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AA, SMB Beste izenak SMBJ150AFS
SMBJ150AFS-ND
SMBJ150AFSTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.5A Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SMBJ150 eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SMBJ150A-13-F
SMBJ150A-13-F
fabrikatzaileak: Diodes Incorporated
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V SMB
Stockean: 1102121 pcs
Deskarga: SMBJ150A-13-F.pdf
RFQ
SMBJ150A-E3/5B
SMBJ150A-E3/5B
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 150V 243V DO214AA
Stockean: 842409 pcs
Deskarga: SMBJ150A-E3/5B.pdf
RFQ
SMBJ150A R5G
SMBJ150A R5G
fabrikatzaileak: TSC (Taiwan Semiconductor)
Deskarga: SMBJ150A R5G.pdf
SMBJ150A
SMBJ150A
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
Deskarga: SMBJ150A.pdf
SMBJ150-E3/5B
SMBJ150-E3/5B
deskribapena: TVS DIODE 150V 268V DO214AA
Deskarga: SMBJ150-E3/5B.pdf
SMBJ150A M4G
SMBJ150A M4G
Deskarga: SMBJ150A M4G.pdf
SMBJ150A-E3/52
SMBJ150A-E3/52
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: TVS DIODE 150VWM 243VC SMB
Deskarga: SMBJ150A-E3/52.pdf
SMBJ150A-13
SMBJ150A-13
Deskarga: SMBJ150A-13.pdf
SMBJ15-E3/5B
SMBJ15-E3/5B
deskribapena: TVS DIODE 15V 26.9V DO214AA
Deskarga: SMBJ15-E3/5B.pdf
SMBJ150A
SMBJ150A
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
Deskarga: SMBJ150A.pdf
SMBJ150-E3/52
SMBJ150-E3/52
Deskarga: SMBJ150-E3/52.pdf
SMBJ150
SMBJ150
deskribapena: TVS DIODE 150V 255.15V DO214AA