63ST474M3225
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63ST474M3225
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
63ST474M3225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63ST474M3225 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36884 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 63ST0.47M3225X
63ST0.47M3225X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.47µF