63ST334MB13225
RubyconRubycon
63ST334MB13225 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63ST334MB13225
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
63ST334MB13225ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63ST334MB13225 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 63VDC 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30900 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1210 (3225 Metric) Beste izenak 1189-1842-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1210 (3225 Metric) kapazitantzia 0.33µF