63ST225M5750
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63ST225M5750
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
63ST225M5750ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63ST225M5750 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 2.2UF 20% 63VDC 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15295 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 63ST2.2M5750X
63ST2.2M5750X-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.079" (2.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 2.2µF