63ST224MA23216
RubyconRubycon
63ST224MA23216 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63ST224MA23216
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC 1206
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
63ST224MA23216ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63ST224MA23216 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44655 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 1189-1840-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.055" (1.40mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Acrylic, Metallized
Deskribapen zehatza 0.22µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) kapazitantzia 0.22µF