63ST684M4532X
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 63ST684M4532X
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
63ST684M4532Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 63ST684M4532X fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30768 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC -
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Series PMLCAP®, ST
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.063" (1.60mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Acrylic, Metallized Deskribapen zehatza 0.68µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric)
kapazitantzia 0.68µF eskaerak DC Link, DC Filtering
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
63ST474M3225X
63ST474M3225X
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP FILM 0.47UF 20% 63VDC 1210
Stockean: 133695 pcs
Deskarga:
RFQ
63ST684MC14532
63ST684MC14532
fabrikatzaileak: Rubycon
deskribapena: CAP FILM 0.68UF 20% 63VDC 1812
Stockean: 26633 pcs
Deskarga: 63ST684MC14532.pdf
RFQ
63ST684M4532
63ST684M4532