10SXB22M
RubyconRubycon
10SXB22M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10SXB22M
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V SMD
Fitxak: 10SXB22M.pdf
  • Mezua
10SXB22Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10SXB22M fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM POLY 22UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6825 pcs Datuen fitxa 10SXB22M.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Series PC-CON, SXB
Ripple Current @ maiztasun handia 1.6A @ 100kHz balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2917 (7343 Metric)
Beste izenak 1189-1520-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.075" (1.90mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 30 mOhm Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 30 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose