10SVQP56M
PanasonicPanasonic
10SVQP56M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10SVQP56M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Fitxak: 10SVQP56M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
10SVQP56Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10SVQP56M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 179720 pcs Datuen fitxa 10SVQP56M.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series OS-CON™, SVQP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 85mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 1.7A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE5089TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 45 mOhm
Deskribapen zehatza 56µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 45 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 56µF