10SVQP150M
PanasonicPanasonic
10SVQP150M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10SVQP150M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD
Fitxak: 10SVQP150M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
10SVQP150Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10SVQP150M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 54464 pcs Datuen fitxa 10SVQP150M.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series OS-CON™, SVQP
Ripple Current @ maiztasuna baxua 128mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 2.56A @ 100kHz
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak PCE5088DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.276" (7.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 35 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 35 mOhm 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 150µF