S3-0R02F2
RiedonRiedon
S3-0R02F2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S3-0R02F2
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 1% 3W 6327
Fitxak: 1.S3-0R02F2.pdf2.S3-0R02F2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
S3-0R02F2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S3-0R02F2 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.02 OHM 1% 3W 6327 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129293 pcs Datuen fitxa 1.S3-0R02F2.pdf2.S3-0R02F2.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Series S Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6327 J-Lead Beste izenak S-3 0.020 OHM 1%
S-3-0.020FTR
S-3-0.020FTR-ND
S3-0R02F2TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.268" (6.80mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound