S3-0R024J8
RiedonRiedon
S3-0R024J8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S3-0R024J8
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.024 OHM 5% 3W 6327
Fitxak: 1.S3-0R024J8.pdf2.S3-0R024J8.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
S3-0R024J8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S3-0R024J8 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.024 OHM 5% 3W 6327 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59681 pcs Datuen fitxa 1.S3-0R024J8.pdf2.S3-0R024J8.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Series S Erresistentzia 24 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6327 J-Lead Beste izenak S-3 0.024 OHM 5%
S-3-0.024JTR
S-3-0.024JTR-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.268" (6.80mm) Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 24 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 6327 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound