S3-0R01F1
RiedonRiedon
S3-0R01F1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S3-0R01F1
Fabrikatzaileak / Marka: Riedon
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1% 3W 6327
Fitxak: 1.S3-0R01F1.pdf2.S3-0R01F1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
S3-0R01F1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S3-0R01F1 fabrikatzailea Riedon
deskribapena RES 0.01 OHM 1% 3W 6327 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 108067 pcs Datuen fitxa 1.S3-0R01F1.pdf2.S3-0R01F1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Series S Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6327 J-Lead Beste izenak 696-1212-2
S-3 0.010 OHM 1%