ALPHA-RX915S
RF SolutionsRF Solutions
ALPHA-RX915S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALPHA-RX915S
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena RECEIVER RF ALPHA 5.4V 915MHZ
Fitxak: ALPHA-RX915S.pdf
  • Mezua
ALPHA-RX915Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALPHA-RX915S fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena RECEIVER RF ALPHA 5.4V 915MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4039 pcs Datuen fitxa ALPHA-RX915S.pdf
Tentsioa - hornidura 2.2 V ~ 5.4 V Hornitzaileen gailuen paketea Module
Series - sentikortasuna -98dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak ALPHARX915S Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazioa edo protokoloa FM, FSK
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 915MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza - RF Receiver FM, FSK 915MHz -98dBm 115.2kbps PCB, Surface Mount Module Datu-tasa (gehienez) 115.2kbps
Datu interfazea Solder Pad Oraina - Harrera 12.5mA