ALPHA-RX433S
RF SolutionsRF Solutions
ALPHA-RX433S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALPHA-RX433S
Fabrikatzaileak / Marka: RF Solutions
Produktuaren Deskribapena RECEIVER RF ALPHA 5.4V 433MHZ
Fitxak: ALPHA-RX433S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
17 pcs
  • Mezua
ALPHA-RX433Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALPHA-RX433S fabrikatzailea RF Solutions
deskribapena RECEIVER RF ALPHA 5.4V 433MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11252 pcs Datuen fitxa ALPHA-RX433S.pdf
Tentsioa - hornidura 2.2 V ~ 5.4 V Hornitzaileen gailuen paketea Module
Series - sentikortasuna -100dBm
Packaging Bulk Pakete / kasua Module
Beste izenak ALPHARX433S Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Modulazioa edo protokoloa FM, FSK
Memoria Tamaina - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Frequency 433MHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza - RF Receiver FM, FSK 433MHz -100dBm 115.2kbps PCB, Surface Mount Module Datu-tasa (gehienez) 115.2kbps
Datu interfazea Solder Pad Oraina - Harrera 11mA