ALP22A153DE063
KEMETKEMET
ALP22A153DE063 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALP22A153DE063
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP
Fitxak: 1.ALP22A153DE063.pdf2.ALP22A153DE063.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
ALP22A153DE063ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALP22A153DE063 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 15000UF 20% 63V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4621 pcs Datuen fitxa 1.ALP22A153DE063.pdf2.ALP22A153DE063.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALP balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Beste izenak 399-11411
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 26000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.031" (77.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 26000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 15000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ALP 57
ALP 57
fabrikatzaileak: ASSMANN WSW Components
deskribapena: TERM TURRET HOLLOW L=4.00MM GOLD