RP40-240512TG/HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-240512TG/HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-240512TG/HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W
Fitxak: RP40-240512TG/HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
RP40-240512TG/HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-240512TG/HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1093 pcs Datuen fitxa RP40-240512TG/HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 -12V Tentsioa - Irteera 2 12V
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-G Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 30002062
RP40240512TG/HC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 3 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 6A, 400mA, 400mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP40-240512TG
RP40-240512TG
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V +/-12V 40W