RP40-1215SG
RECOM PowerRECOM Power
RP40-1215SG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-1215SG
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 40W
Fitxak: RP40-1215SG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
RP40-1215SGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-1215SG fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1227 pcs Datuen fitxa RP40-1215SG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-G Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 9-DIP Module
Beste izenak 30000771
RP401215SG
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2.67A 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 2.67A