RP40-2405SFR/N
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2405SFR/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP40-2405SFR/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 40W
Fitxak: RP40-2405SFR/N.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 920 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
9 pcs
  • Mezua
RP40-2405SFR/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP40-2405SFR/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 920 pcs Datuen fitxa RP40-2405SFR/N.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 1.6kV Tentsioa - Sarrera (min) 9V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea 6-DIP Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP40-FR Energia (Watts) 40W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30004086 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 91%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 9V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 8A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial), Railway
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP40-2405SFR/N-HC
RP40-2405SFR/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 40W