RP30-2412DE-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2412DE-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP30-2412DE-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Fitxak: RP30-2412DE-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15 pcs
  • Mezua
RP30-2412DE-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP30-2412DE-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1343 pcs Datuen fitxa RP30-2412DE-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP30-E Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module, 7 Leads
Beste izenak 30001885
RP302412DEHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 1.25A, 1.25A