RP30-2405SF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2405SF/N-HC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP30-2405SF/N-HC
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 30W
Fitxak: RP30-2405SF/N-HC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
RP30-2405SF/N-HCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP30-2405SF/N-HC fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1202 pcs Datuen fitxa RP30-2405SF/N-HC.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP30-F Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 6-DIP Module
Beste izenak 30001991
RP302405SF/NHC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 6A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP30-2405SEW/N
RP30-2405SEW/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER 5V 30W
Stockean: 1091 pcs
Deskarga: RP30-2405SEW/N.pdf
RFQ
RP30-2405SF/N
RP30-2405SF/N
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1079 pcs
Deskarga: RP30-2405SF/N.pdf
RFQ
RP30-2405SF
RP30-2405SF