RP30-2412DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2412DEW/N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RP30-2412DEW/N
Fabrikatzaileak / Marka: RECOM Power
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Fitxak: RP30-2412DEW/N.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
  • Mezua
RP30-2412DEW/Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RP30-2412DEW/N fabrikatzailea RECOM Power
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1031 pcs Datuen fitxa RP30-2412DEW/N.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.6kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10V Tentsioa - Input (Max) 40V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Series POWERLINE RP30-EW Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP Module, 7 Leads
Beste izenak 30001907
RP302412DEW/N
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 84%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 10V - 40V Input Uneko - Irteera (Max) 1.25A, 1.25A
Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RP30-2412DF/N-HC
RP30-2412DF/N-HC
fabrikatzaileak: RECOM Power
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Stockean: 999 pcs
Deskarga: RP30-2412DF/N-HC.pdf
RFQ
RP30-2412DFW
RP30-2412DFW
fabrikatzaileak: RECOM Power
Stockean: 1123 pcs
Deskarga: RP30-2412DFW.pdf
RFQ
RP30-2412DEW
RP30-2412DEW