W3908B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3908B0100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W3908B0100
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH CABLE
Fitxak: W3908B0100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
W3908B0100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W3908B0100 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 1.585GHZ FLAT PATCH CABLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31731 pcs Datuen fitxa W3908B0100.pdf
VSWR - Bukaera Cable (100mm) - U.FL
Series GEMINI Itzulerako galera -10dB
Energia - Max 3W Packaging Bulk
Beste izenak 1837-1004
W3908B0100-ND
Banden kopurua 1
Muntaketa mota Adhesive Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) - Irabazia 0.3dBi
Maiztasun-tartea 1.56GHz ~ 1.61GHz Maiztasuna Taldea UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 1.585GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 1.585GHz Beidou, Galileo, GLONASS, GPS Flat Patch RF Antenna 1.56GHz ~ 1.61GHz 0.3dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive eskaerak Beidou, Galileo, GLONASS, GPS