W3918B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3918B0100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W3918B0100
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Fitxak: W3918B0100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
W3918B0100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W3918B0100 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 42860 pcs Datuen fitxa W3918B0100.pdf
VSWR 2 Bukaera Cable (100mm) - U.FL
Series - Itzulerako galera -
Energia - Max 2W Packaging Bulk
Beste izenak 1837-1007
W3918B0100-ND
Banden kopurua 2
Muntaketa mota Adhesive Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) 0.006" (0.15mm) Irabazia 4dBi
Maiztasun-tartea 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz Maiztasuna Taldea Wide Band
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 2.4GHz, 5.4GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz 4dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive eskaerak Bluetooth, Wi-Fi, Zigbee™