W3906B0100
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
W3906B0100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: W3906B0100
Fabrikatzaileak / Marka: Pulse Electronics Corporation
Produktuaren Deskribapena RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB
Fitxak: W3906B0100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
W3906B0100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia W3906B0100 fabrikatzailea Pulse Electronics Corporation
deskribapena RF ANT 2.15GHZ FLAT PATCH CAB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13756 pcs Datuen fitxa W3906B0100.pdf
VSWR - Bukaera Cable (100mm) - U.FL
Series GEMINI Itzulerako galera -10dB
Energia - Max 3W Packaging Bulk
Beste izenak 1837-1002
W3906B0100-ND
Banden kopurua 1
Muntaketa mota Adhesive Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Altuera (Max) - Irabazia 4dBi
Maiztasun-tartea 698MHz ~ 3.6GHz Maiztasuna Taldea Wide Band
Maiztasuna (Zentroa / Banda) 2.15GHz Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.15GHz LTE Flat Patch RF Antenna 698MHz ~ 3.6GHz 4dBi Cable (100mm) - U.FL Adhesive eskaerak LTE