PSPR60051AA-20
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSPR60051AA-20
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 2"
Fitxak: PSPR60051AA-20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
PSPR60051AA-20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSPR60051AA-20 fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31073 pcs Datuen fitxa PSPR60051AA-20.pdf
Amaiera estiloa - Series -
Pitch 0.100" (2.54mm) Beste izenak PSPR0051AA-20
PSPR0051AA-20-ND
Zuzendarien kopurua 20 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.125" (3.18mm) Luzera 2.000" (50.80mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 2.000" (50.80mm)