PSPR30051AA-30
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSPR30051AA-30
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 2"
Fitxak: PSPR30051AA-30.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
PSPR30051AA-30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSPR30051AA-30 fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FLXSTRP 30POS 1.27MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28311 pcs Datuen fitxa PSPR30051AA-30.pdf
Amaiera estiloa - Series -
Pitch 0.050" (1.27mm) Zuzendarien kopurua 30
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Luzera 2.000" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 30 Position Flexstrip Cable 0.050" (1.27mm) 2.000" (50.80mm) Kable mota Flexstrip