PSPR60051AA-10
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSPR60051AA-10
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2"
Fitxak: PSPR60051AA-10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
PSPR60051AA-10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSPR60051AA-10 fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FLXSTRP 10POS 2.54MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32032 pcs Datuen fitxa PSPR60051AA-10.pdf
Amaiera estiloa - Series -
Pitch 0.100" (2.54mm) Zuzendarien kopurua 10
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Luzera 2.000" (50.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza 10 Position Flexstrip Cable 0.100" (2.54mm) 2.000" (50.80mm) Kable mota Flexstrip