050R50-0600B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R50-0600B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 50POS 0.50MM 24"
Fitxak: 1.050R50-0600B.pdf2.050R50-0600B.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 707 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 707 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
050R50-0600Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R50-0600B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 50POS 0.50MM 24" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 707 pcs Datuen fitxa 1.050R50-0600B.pdf2.050R50-0600B.pdf
Amaiera estiloa Top on Both Sides, Backers on Both Sides Series -
Pitch 0.020" (0.50mm) Beste izenak Q5581108
Zuzendarien kopurua 50 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Luzera - Exposed Ends 0.140" (3.56mm) Luzera 23.6" (600.0mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 50 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 23.6" (600.0mm)