050R5-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R5-127B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R5-127B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 5POS 0.50MM 5"
Fitxak: 1.050R5-127B.pdf2.050R5-127B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
050R5-127Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R5-127B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 5POS 0.50MM 5" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez