050R50-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
050R50-51B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 050R50-51B
Fabrikatzaileak / Marka: Parlex Corp.
Produktuaren Deskribapena CABLE FFC 50POS 0.50MM 2"
Fitxak: 1.050R50-51B.pdf2.050R50-51B.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
050R50-51Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 050R50-51B fabrikatzailea Parlex Corp.
deskribapena CABLE FFC 50POS 0.50MM 2" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez