| Zenbakiaren zenbakia | TXS2SA-12V-Z | fabrikatzailea | Panasonic |
|---|---|---|---|
| deskribapena | RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 36548 pcs | Datuen fitxa | TXS2SA-12V-Z.pdf |
| Aktibatu tentsioa (gehienez) | 9.6 VDC | Aktibatu tentsioa (gutxienez) | 1.2 VDC |
| Amaiera estiloa | Gull Wing | Tentsio aldatzea | 110VDC - Max |
| Series | TX-S | Askatu ordua | 5ms |
| Erlazio mota | General Purpose | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Beste izenak | 255-1394-2 TXS2SA-12V-Z-ND TXS2SA12VZ |
Tenperatura operatiboa | -40°C ~ 70°C |
| Denbora eragilea | 5ms | Muntaketa mota | Surface Mount |
| Kontaktuen balorazioa (oraingo) | 1A | Harremanetarako materiala | Silver (Ag), Gold (Au) |
| Harremanetarako formularioa | DPDT (2 Form C) | Bobina tentsioa | 12VDC |
| Bobina mota | Non Latching | Bobina erresistentzia | 2.88 kOhms |
| Coil Power | 50 mW | Bobina korrontea | 4.2mA |