TXS2SA-24V-Z
PanasonicPanasonic
TXS2SA-24V-Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2SA-24V-Z
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Fitxak: TXS2SA-24V-Z.pdf
  • Mezua
TXS2SA-24V-Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2SA-24V-Z fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29260 pcs Datuen fitxa TXS2SA-24V-Z.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 110VDC - Max
Series TX-S Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tape & Reel (TR)
Beste izenak 255-1395-2
TXS2SA-24V-Z-ND
TXS2SA24VZ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Denbora eragilea 5ms Muntaketa mota Surface Mount
Ezaugarriak Sealed - Fully Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 8.3 kOhms
Coil Power 70 mW Bobina korrontea 2.9mA