TXS2SA-1.5V
PanasonicPanasonic
TXS2SA-1.5V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TXS2SA-1.5V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Fitxak: TXS2SA-1.5V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
TXS2SA-1.5Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TXS2SA-1.5V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24442 pcs Datuen fitxa TXS2SA-1.5V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 1.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 0.15 VDC
Amaiera estiloa Gull Wing Tentsio aldatzea 110VDC - Max
Series TX-S Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Tube
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Denbora eragilea 5ms
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 4 (72 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Fully
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Harremanetarako materiala Silver (Ag), Gold (Au) Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 1.5VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 45 Ohms Coil Power 50 mW
Bobina korrontea 33.3mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TXS2SA-12V-Z
TXS2SA-12V-Z
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 110V
Stockean: 36548 pcs
Deskarga: TXS2SA-12V-Z.pdf
RFQ
TXS2SA-1.5V-X
TXS2SA-1.5V-X
fabrikatzaileak: Panasonic