EYG-A121807PA
PanasonicPanasonic
EYG-A121807PA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EYG-A121807PA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Fitxak: 1.EYG-A121807PA.pdf2.EYG-A121807PA.pdf3.EYG-A121807PA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
EYG-A121807PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EYG-A121807PA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2525 pcs Datuen fitxa 1.EYG-A121807PA.pdf2.EYG-A121807PA.pdf3.EYG-A121807PA.pdf
Usage In-Plane Heat Transfer Mota Graphite-Pad, Sheet
Lodiera 0.0028" (0.070mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1000 W/m-K forma Rectangular
Series PGS eskema 180.00mm x 115.00mm
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Graphite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side