EYG-A121807M
PanasonicPanasonic
EYG-A121807M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EYG-A121807M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Fitxak: 1.EYG-A121807M.pdf2.EYG-A121807M.pdf3.EYG-A121807M.pdf4.EYG-A121807M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
EYG-A121807Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EYG-A121807M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Usage In-Plane Heat Transfer Mota Graphite-Pad, Sheet
Lodiera 0.0028" (0.070mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1000 W/m-K forma Rectangular
Series PGS eskema 180.00mm x 115.00mm
Beste izenak EYGA121807M
P14474
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Graphite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Kolore Gray